Chełmska Akademia Muzyki Cerkiewnej

  • 17.11.2021, 15:40 (aktualizacja 18.11.2021, 10:33)
  • EKN
Chełmska Akademia Muzyki Cerkiewnej
- „Bardzo często w kręgach innych niż prawosławne, kiedy tylko prawosławni zaczynają śpiewać, to często słyszy się opinie: Wy po prostu to macie! Od razu stajcie i śpiewacie na głosy!” - mówi Adam Tomaszewski, śpiewak operowy prowadzący Chełmską Akademię Muzyki Cerkiewnej. Tłumaczy, że coś w tym jest i dodaje ze śmiechem, że zamiast czerwonych krwinek prawosławnym chórzystom krążą we krwi czarne nutki.

Akademia to część działań Chełmskiego Centrum Kultury Prawosławnej działającej przy Parafii Prawosławnej św. Jana Teologa w Chełmie. Przysłuchiwaliśmy się poczynaniom uczestników warsztatów wokalnych:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zainteresowanych Centrum zaprasza do kontaktu: [email protected] lub 574 951 990.

EKN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe