Chełm: Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza komunalnego

  • 27.10.2021, 07:36 (aktualizacja 27.10.2021, 08:03)
  • Źródło: Facebook Miasto Chełm
Chełm: Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza komunalnego Facebook Miasto Chełm
Jeśli 1 listopada planujecie odwiedzać groby na cmentarzu komunalnym przy ul. Mościckiego, pamiętajcie, że zostanie tam wprowadzona zmiana w organizacji ruchu.

O zmianach informuje Urząd Miasta Chełm. Czasowa zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona w najbliższy piątek (29 października) o godz. 14:00 i będzie obowiązywała do 3 listopada do godz. 8:00. Co dokładnie zmieni się w tym czasie?

  • na ul. Mościckiego, od wyjazdu z łącznika przy cmentarzu do ul. Reytana, wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy z możliwością jazdy w kierunku ul. Hrubieszowskiej,
  • dla jadących ul. Tuzinek zostanie wprowadzony nakaz jazdy w lewo w ul. Mościckiego,
  • osoby jadące ul. Mościckiego od strony ul. Hrubieszowskiej będą musiały skręcić w prawo lub lewo - w ul. Reytana - i dojechać do cmentarza albo przez ul. Wojsławicką, albo przez ul. Grottgera/Emilii Plater.
  • na ul. Wojsławickiej, za skrzyżowaniem z ul. Wolności w kierunku cmentarza, zostanie ustawiony znak "zakaz zatrzymywania się".

- Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. Mościckiego pozwoli na zwiększenie liczby miejsc parkingowych w rejonie cmentarza, dzięki przeznaczeniu na ten cel jednego z pasów ruchu - informują urzędnicy.

Zmianie ulegnie również rozkład jazdy pojazdów Chełmskich Linii Autobusowych. 31 października i 1 listopada autobusy będą kursowały wedle sobotniego harmonogramu, dodatkowo zostaną uruchomione kursy linii nr 6 i nr 7 - autobusy tych linii będą zajeżdżać przez rondo na przystanek Wojsławicka/Cmentarz.

Źródło: Facebook Miasto Chełm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe