Chełm: Przygotowania do Wszystkich Świętych - trwają intensywne prace na terenie cmentarza

  • 26.10.2021, 08:07 (aktualizacja 26.10.2021, 08:30)
  • Źródło: Facebook Miasto Chełm
Chełm: Przygotowania do Wszystkich Świętych - trwają intensywne prace… Facebook Miasto Chełm
Pracownicy cmentarza komunalnego przy ul. Mościckiego intensywnie oczyszczają teren cmentarza z liści, porządkują śmieci i wykonują wiele innych prac.

- Przy wszystkich bramach wejściowych cmentarza komunalnego przy ul. Mościckiego umieszczone zostały nowe tablice informujące o godzinach otwarcia nekropolii oraz czasie pracy administracji. Ponadto przy wejściach bocznych zostały umiejscowione nowoczesne tablice przeznaczone wyłącznie na nekrologi, co poprawi estetykę i umożliwi łatwe umieszczenie klepsydry w specjalnych ramach - informuje Urząd Miasta na swoim profilu na Facebooku.

Od 31 października do 2 listopada bramy wejściowo będą otwarte całą dobę, obecnie wejście jest możliwe w godz. 7:00 - 21:00. Ponadto, 30 i 31 października administracja cmentarza będzie czynna w godz. 7:00 - 15:00, a 1 i 2 listopada w godz. 7:00 - 21:00. Od 27 października do 2 listopada z koli nie będzie możliwości wjazdu na teren cmentarza z powodu wykonywania tam prac kamieniarsko-brukarskich. Po obszarze nekropolii nie wolno poruszać się rowerami, hulajnogami i innymi pojazdami mechanicznymi.

- Przy wszystkich wejściach znajdują się tablice informacyjne z planem cmentarza, ułatwiające odnalezienie właściwych sektorów i grobów. W każdej chwili można również skorzystać z wyszukiwarki, która przy użyciu nawigacji doprowadzi nas do szukanego grobu.

Władze miasta oraz pracownicy cmentarza przypominają również o stosowaniu się do zasad sanitarnych.

Źródło: Facebook Miasto Chełm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe