Dołącz do zbiórki – spraw radość dzieciom

  • 22.10.2021, 13:23 (aktualizacja 22.10.2021, 13:27)
  • EKN
Dołącz do zbiórki – spraw radość dzieciom Stowarzyszenie dla Ziemi
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie 6 listopada będzie gościł dzieci z Ośrodka dla Cudzoziemców w Łukowie.

Nauczyciele i dzieci z chełmskiej placówki zadbały o atrakcje dla gości, organizują również zbiórkę gier planszowych, książek (najlepiej ilustrowanych), klocków oraz kolorowanek. Mogą to być rzeczy używane (w bardzo dobrym stanie) lub nowe. Zostaną przekazane dzieciom z łukowskiego ośrodka. Mają od 6 do 15 lat. Pochodzą z Czeczenii i Tadżykistanu. Wraz z rodzinami oczekują w ośrodku na przyznanie im statusu uchodźcy.

O działaniach na rzecz mieszkańców Ośrodka dla Cudzoziemców w Łukowie i ich wizycie w Chełmie opowiadał gość Radia Bon Ton:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gry, książki, klocki i kolorowanki można przynosić do MDK przy ul. Pocztowej 41 (Pracownia Inicjatyw Kulturalnych) do końca miesiąca.

EKN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe