Sztaby WOŚP zarejestrowane w Chełmie, Rejowcu i Włodawie

  • 22.10.2021, 10:09 (aktualizacja 22.10.2021, 10:15)
  • ---
Sztaby WOŚP zarejestrowane w Chełmie, Rejowcu i Włodawie
Przygotowania do jubileuszowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nabierają tempa. Na początku listopada ruszą zapisy wolontariuszy. Swoje sztaby zarejestrowały już Chełm, Rejowiec i Włodawa.

Mówi Grzegorz Gorczyca , szef chełmskiego sztabu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

30. finał WOŚP planowany jest na 30 stycznia. Tym razem pieniądze będą zbierane na oddziały i pododdziały okulistyki dziecięcej. W całym kraju działają też poradnie okulistyki dziecięcej, które również wymagają wyposażenia w nowoczesny sprzęt okulistyczny.

- Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka i wszelkie problemy związane ze wzrokiem powodują problemy z ogólnym rozwojem, a więc z nauką, poznawaniem świata, dlatego wszelkie schorzenia okulistyczne powinny być jak najszybciej i jak najlepiej leczone - zaznacza dr Wojciech Hautz, okulista dziecięcy.

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Shifo
Shifo 22.10.2021, 18:36
Zloty melon i inne mrówki

Pozostałe