Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama Stachniuk Optyk

Chełm: Wybrano Społecznika Roku i nagrodzono najbardziej wyróżniającą się organizację pozarządową

W naszym mieście funkcjonuje łącznie 237 organizacji pozarządowych, których głównym celem działania jest realizacja zadań w obszarze pomocy społecznej, niepełnosprawności oraz kultury fizycznej i sportu.
  • Źródło: Facebook Miasto Chełm
Chełm: Wybrano Społecznika Roku i nagrodzono najbardziej wyróżniającą się organizację pozarządową

Autor: Facebook Miasto Chełm

 

Podczas wczorajszej uroczystości poznaliśmy Społecznika Roku, którym został Daniel Dworczyński. Pan Daniel był inicjatorem takich przedsięwzięć jak festyn charytatywny „Wszyscy dla Kubusia”, zbiórki drewna dla potrzebującego mężczyzny, zbiórki art. chemicznych i żywności dla osób potrzebujących, zbiórka dla chorego Oliwiera Kloca. Daniel Dworczyński w również swojej działalności propaguje akcję oddawanie włosów na rzecz fundacji „Rak&Roll”. Swoją codzienna i bezinteresowną pomocą uzyskał miano człowieka na którego można liczyć.

Nagroda Prezydenta Miasta Chełm dla wyróżniającej się organizacji pozarządowej w działalności na rzecz społeczności lokalnej trafiła na ręce przedstawicieli Stowarzyszenia Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu, natomiast wyróżnienie otrzymało Nadbużańskie Towarzystwo Kultury - Środowisko Rodzin Kresowych w Chełmie.

Wyróżnienia i podziękowania trafiły również do 19 najbardziej aktywnych organizacji pozarządowych biorących udział w konsultacjach „Programu współpracy Miasta Chełm z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Treść komentarza: Pani Żaneta pełen profesjonalizm i zaangażowanie. 👌Data dodania komentarza: 27.06.2025, 23:11Źródło komentarza: Goście Radia Bon Ton. "Drzewo genealogiczne, które połączyło pokolenia". O konkursie "Bez korzeni nie zakwitniesz".Autor komentarza: CzarliTreść komentarza: No nie. Polecam zapoznać się z orzecznictwem sądów. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych to nie jest wyłącznie pieszy, którego jedna noga jest na chodniku, a druga na ulicy. Taka interpretacja byłaby absurdalna. Wg dotychczasowego orzecznictwa, jeśli pieszy w sposób oczywisty swoim zachowaniem sugeruje zamiar wejścia na przejście dla pieszych, to jest pieszym wchodzącym na przejście dla pieszych.Data dodania komentarza: 21.06.2025, 18:12Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Mariusz Ostrowski, dyrektor WORD w ChełmieAutor komentarza: tubylecTreść komentarza: Zgodnie z artykułem 13, ustępem 1a ustawy o Prawie o ruchu drogowym, informują w dość jasny sposób: „Pieszy znajdujący się na przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem, z wyłączeniem tramwaju”. Przepis wyraźnie wskazuje, że zbliżając się do przejścia pieszy pierwszeństwa nie ma. twierdzenie, że jest inaczej jest nadinterpretacją chętnie wykorzystywaną przez stróżów prawa i cwaniaczków naciągających kierowców na mandat lub "rekompensatę". Kamera w samochodzie pozwoli uniknąć wielu kłopotów.Data dodania komentarza: 16.05.2025, 17:02Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Mariusz Ostrowski, dyrektor WORD w ChełmieAutor komentarza: strony-internetowe.radom.plTreść komentarza: superData dodania komentarza: 25.04.2025, 00:46Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 157)Autor komentarza: AdamTreść komentarza: Uważam, że największe szanse na wygranie 69. Konkursu Piosenki Eurowizji w Bazylei w Szwajcarii ma Albania, Australia, Chorwacja, Czechy, Islandia, Niemcy,Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:28Źródło komentarza: Faworyci do wygrania Eurowizji 2025! - BonTonacja
Reklama
Reklama
Reklama
test