Chełm: Lubelska i Piłsudskiego w remontach

  • 19.10.2021, 10:05
  • oprac. MP
Chełm: Lubelska i Piłsudskiego w remontach
Przypominamy, że trwają remonty dwóch zwykle mocno uczęszczanych miejskich ulic - ulicy Lubelskiej i al. Piłsudskiego.

Remontowany fragment drogi jest nieprzejezdny. Kierowcy powinni korzystać z objazdu ul. Rejowiecką. Uważajcie, bo na czas remontu wyłączono sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Lubelskiej z Trubakowską:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówił Grzegorz Zarzycki z chełmskiego ratusza. Remont tego odcinka obejmie nie tylko wymianę nawierzchni, ale również przebudowę chodników, ścieżkę rowerową, oznakowanie pionowe i poziome, a także przebudowę oświetlenia. Prace na Lubelskiej potrwają do końca listopada.

Uważać trzeba też na al. Piłsudskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Remont al. Piłsudskiego wyceniono na ponad 10 mln złotych. W jej ramach przebudowana zostanie nie tylko nawierzchnia jezdni. Powstaną także nowe chodniki, ścieżka rowerowa, oświetlenie. Będą również nowe nasadzenia.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 08.11.2021, 12:29
Piłsudskiego ma być reprezentacyjna kosztem parkingów co za debil kto projektował

Pozostałe