Kinga Farian i Aneta Lewińska - mieszkanki gminy Chełm

  • 07.10.2021, 08:15 (aktualizacja 14.10.2021, 11:09)
  • AN
Kinga Farian i Aneta Lewińska - mieszkanki gminy Chełm
Audycja była poświęcona obecnej sytuacji i nastrojom w gminie Chełm, które są związane z planami przyłączenia części miejscowości do miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
FanZenka
FanZenka 16.10.2021, 20:45
Kilka osób (pod kilkoma kontami w internecie) robi burzę, natomiast mieszkańcy miasta Chełm są za inwestycjami, rozwojem, nowymi miejscami pracy. Jeśli dla Państwo kawałek asfaltu jest ważniejszy niż rozwój regionu przez najbliższe lata...
Shifo
Shifo 16.10.2021, 18:34
A teraz trochę informacji gmina Chełm rzeczywiście obywatelowi jest przyjazna wiem bo mieszkałem w gminie Chełm 40 lat tetaz mieszkam w Chełmie moim zdaniem powinni się dogadać Pan Wójt Wiesław Kociuba i Pan Prezydent Jakub Banaszek tak normalnie bez emocji z argumentami za i przeciw jeżdżę po gminie i po mieście Chełm 60 lat nikt nie remontował ulicy Sienkiewicza jest tragiczna i co gorsze nikt nie zamierza jej remontować, a teraz o dobrych rzeczach,12 piękna naprawdę Kolejowa świetna te chodniki,sciezki rowerowe widzę że Aleja Piusudzkiego też jes remontowana tak normalnie,a gminie rzeczywiście w Nowosiolkach piekna swietlica w innych miejscowościach też ,zalew Żołtańce perełka gminy Chełm żeby tylko ktoś sie zlitował nad ulicą Sienkiewicza naszego wieszcza myślę że wszyscy mieszkańcy tej ulicy są za.
Shifo
Shifo 16.10.2021, 17:31
Proszę zweryfikować te wiadomości, gmina Chełm jest zadłużona to jest fakt to są informacje od Pana wójta Wiesława Kociuby a miasto przejmie gminę czs pokaże

Pozostałe