Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Posłuchaj!
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama
Reklama

Śmiertelny wypadek w Bogdance

Ze wstępnych ustaleń łęczyńskich policjantów wynika, iż 46-latek kierujący kia najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się czołowo z nadjeżdżającym nissanem, którym kierował 42-latek. Pomimo reanimacji kierowca nissana zginął. Do zdarzenia doszło minionej nocy w miejscowości Bogdanka.
Śmiertelny wypadek w Bogdance

Według wstępnych ustaleń policji wynika, iż 46-letni kierowca pojazdu marki kia najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu. Kolejno zderzył się czołowo z nadjeżdżającym nissanem, którym kierował 42-letni mieszkaniec gminy Uścimów.

- Na miejscu poza policja interweniowały trzy zastępy straży pożarnej oraz załoga karetki pogotowia. Aby dostać się do poszkodowanego strażacy musieli rozcinać auto. Niestety wskutek poniesionych obrażeń śmierć poniósł 42-letni kierujący nissanem - mówi Izabela Zięba, rzeczniczka łęczyńskich policjantów.

Kierujący pojazdem marki kia był trzeźwy, jednak po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania. Okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia będą wyjaśniane przez prokuraturę i policję.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MikiTreść komentarza: Dość rzeczowo przedstawiona została sytuacja schroniska i psów, niemniej zabrakło jednego ważnego stwierdzenia. Panie zaznaczyły, iż w mediach rozgorzała dyskusja dotycząca schroniska, jednak nie wspomniały, że jednocześnie rozpętał się hejt wobec Prezydenta Chełma. Pojawia się więc pytanie, czy przedstawiciele Urzędu Miasta byli w sobotę na miejscu spontanicznie, czy też – po waszej dziennikarskiej interwencji – a może jednak w porozumieniu z Prezydentem. Nawet jeśli uczynili to bez wcześniejszej informacji, również należy to pochwalić, gdyż w sytuacjach kryzysowych i newralgicznych trzeba podejmować decyzje nie czekając na odgórne polecenia. Świadczy to bowiem o trosce urzędu o sprawy miasta. Kwestia zarządzania schroniskiem stanowi natomiast temat odrębny i należałoby również zapytać, jak wyglądało to w latach poprzednich, za wcześniejszych władz.Data dodania komentarza: 13.01.2026, 15:57Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MarzenaTreść komentarza: Trzymam kciuki za powodzenie w zebraniu środków na terapię.Data dodania komentarza: 31.12.2025, 10:00Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’aAutor komentarza: JaTreść komentarza: To prawda, atmosfera jest świetna, skuteczny system nauczania, niezwykli studenci i niezwykła kadra. Ten kierunek na serio łączy ludzi. Gorąco polecam .Data dodania komentarza: 22.12.2025, 14:29Źródło komentarza: Tłumaczenie jako klucz kompetencji pogranicza – działalność Katedry Slawistyki PANS w Chełmie. Spotkanie z dr Mirosławą KaweckąAutor komentarza: EudżiTreść komentarza: Zapowiada się ciekawie, dobry pommysł na scenariuszData dodania komentarza: 3.12.2025, 19:40Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 311) - Film „Bugonia” w specjalnej projekcji DKF "Rewers"Autor komentarza: TomiWuTreść komentarza: BRAWA DLA ORGANIZATORÓW AKCJI!!! TYLKO CHEŁMIANKA!!!Data dodania komentarza: 27.11.2025, 20:44Źródło komentarza: Biało - Zielony Mikołaj znowu w akcji
Reklama
test