Chełm: Okradł jeden ze sklepów w Galerii - kto go rozpoznaje?

  • 17.09.2021, 07:18
  • oprac. MP
Chełm: Okradł jeden ze sklepów w Galerii - kto go rozpoznaje?
Chełmscy policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży kontrolerów do gier, do której doszło pod koniec sierpnia w jednym ze sklepów RTV AGD w Chełmie. Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.

Do kradzieży doszło 29 sierpnia bieżącego roku w jednym ze sklepów RTV AGD w Chełmie.

- Nieustalony dotychczas mężczyzna skradł cztery kontrolery do konsoli gier. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na łączną kwotę blisko 1500 złotych. W tej sprawie policjanci zabezpieczyli monitoring z wizerunkiem sprawcy przestępstwa - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod numerem telefonu 47 318 1210 lub alarmowym 112.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tutejszy
Tutejszy 24.09.2021, 06:01
Gdyby zawinął coś któremuś z prominentów, już dawno by go mieli, a tak umorzą i spoko.
Ash
Ash 20.09.2021, 20:41
To ja się pytam po co są te kamery policja szuka złodzieje za pomocą Internetu...
Aalbert
Aalbert 17.09.2021, 23:24
To syn sasina

Pozostałe