Gm. Siedliszcze: Motocykliści i mieszkańcy wsparli Marcina Latawca sprzętem do rehabilitacji

  • 16.09.2021, 10:39 (aktualizacja 16.09.2021, 11:09)
  • oprac. MP
Gm. Siedliszcze: Motocykliści i mieszkańcy wsparli Marcina Latawca sprzętem…
III Zlot Motocyklowy w Siedliszczu, który odbył się 14 sierpnia okazał się sukcesem - nie tylko organizacyjnym, ale również charytatywnym. Podczas wydarzenia udało się zebrać 5500 zł, za które kupiono sprzęt rehabilitacyjny dla Marcin Latawca, 31-latka z Siedliszcza, zmagającego się z niedowładem kończyn, problemami z koordynacją ruchową i mową oraz oczopląsem i podwójnym widzeniem.

Mówi Sławomir Posturzyński, prezes Stowarzyszenia Motocyklan, które organizowało III Zlot Motocyklowy w Siedliszczu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pieniądze na zakup sprzętu udało się zebrać w ramach aukcji charytatywnych podczas wydarzenia. Wiele osób, którym nie udało się kupić motocyklowych fantów, z dobroci serca przekazywało różne kwoty bezpośrednio do organizatorów.

Marcin Latawiec natomiast aktywnie korzysta ze sprzętu, ponieważ bardzo zależy mu na tym, aby w końcu stanąć na nogach o własnych siłach:

loadingŁaduję odtwarzacz...

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe