Chełm: Czy czeka nas wzrost opłat za ciepło? Podwyżki mogą być niemałe...

  • 15.09.2021, 10:08 (aktualizacja 15.09.2021, 11:31)
  • oprac. MP
Chełm: Czy czeka nas wzrost opłat za ciepło? Podwyżki mogą być niemałe...
Wygląda na to, że chełmianie będą płacić więcej za ogrzewanie swoich mieszkań. Jedna, 20-procentowa podwyżka, już w tym roku była. Kolejna, i to tej samej wysokości, jest już na horyzoncie. Wniosek o zatwierdzenie wyższych stawek za ciepło do Urzędu Regulacji Energetyki złożyło Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.

Z mieszkańcami Chełma rozmawiał Marcin Petruk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z planami Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, które złożyło wniosek o zatwierdzenie wyższych stawek za ciepło do Urzędu Regulacji Energetyki, nie zgadza się m.in. Chełmska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Mówi prezes ChSM Ewa Jaszczuk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jedna podwyżka opłat za ogrzewanie była już na początku roku - i to nie mała, bo aż 20-procentowa. Kolejna dałaby mieszkańcom ChSM mocno po kieszeni. Dlatego Ewa Jaszczuk apeluje do władz miasta o rozmowy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe