Szereg inwestycji w chełmskim szpitalu

  • 14.09.2021, 11:23 (aktualizacja 14.09.2021, 15:27)
  • oprac. MP
Szereg inwestycji w chełmskim szpitalu
Chełmski szpital szykuje się do kompleksowej modernizacji kompleksu ginekologiczno-położniczego z traktem porodowym. A to oznacza, że przyszłe mamy będą rodzić w bardziej komfortowych warunkach. Szpital pozyskał na ten cel zewnętrzne dofinansowanie.

Mówi dyrektor szpitala w Chełmie Kamila Ćwik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niewykluczone, że inwestycja ruszy jeszcze pod koniec tego roku.

Ale na tym nie koniec, ponieważ kolejne prace dotyczą m.in. termomodernizacji szpitalnych pawilonów i przyszpitalnych poradni, a także remontu wejścia głównego wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnych - to tylko kilka inwestycji, realizowanych przez chełmski szpital. W planach jest również utworzenie izolatorium dla covidowców. Choć w szpitalu ostatnio sporo się dzieje, dyrektor placówki zapewnia, że oddziały i poradnie pracują normalnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niedawno wyremontowana została też stara część szpitala, gdzie będzie się mieścić oddział rehabilitacji, medycyny paliatywnej oraz zakład opiekuńczo-leczniczy. Inwestycja kosztował 20 000 000 złotych. Obecnie trwa wyposażanie budynku w specjalistyczny sprzęt.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe