Chełm: Kwarantanna w Szkole Podstawowej nr 6

  • 09.09.2021, 11:31
  • ---
Chełm: Kwarantanna w Szkole Podstawowej nr 6
Coraz więcej szkół w Polsce rozważa nauczanie zdalne. W takim trybie pracują już niektóre klasy w szkołach w Lublinie. Koronawirus pojawił się też w Szkole Podstawowej nr 6 w Chełmie.

Mówi dyrektor placówki Andrzej Kosiniec:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie z klasy zarażonego ucznia będą na kwarantannie do soboty. W szkole - podobnie jak w innych placówkach oświatowych w Chełmie - obowiązuje reżim sanitarny. Do 13 września nauka zdalna odbywała się również w trzech klasach XIX Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie i w Przedszkolu nr 4 im. Kaprala Niedźwiedzia Wojtka w Zespole Przedszkoli nr 2 w Świdniku.

W placówkach edukacyjnych w całym kraju trwają również akcje informacyjne zachęcające do udziału w szczepieniach. Piszemy o tym TUTAJ.

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dziadek
Dziadek 09.09.2021, 21:06
A w szkole nr 7 nie trzeba ogłaszać kwarantanny wystarczy nauczyciel informatyki . Dzieci panicznie się boją tego nauczyciela. Słuchałem wnuczka co jest w drugiej klasie i nie mogłem uwierzyć ,że taki może być nauczyciel co swoje frustracje wyładowuje na małych uczniach . Stukanie w blat stołu głośne krzyki nauczyciela wobec małych dzieci aż nie chcę się w to uwierzyć. Chyba się wybiorę na rozmowę z tym Panem nauczycielem.
Tutejszy
Tutejszy 24.09.2021, 06:06
Rozsądni od zawsze mówili, że naprawianie świata należy zaczynać najpierw od siebie.
Helena
Helena 09.09.2021, 12:39
Reżim sanitarny jest... na papierze. W przedszkolach dzieci po 15 "mieszają się" wszystkie w jednej sali. Stosowanie maseczek przez rodziców przyprowadzajacych dzieci-bez komentarza... Odnoszę wrażenie jakby niektórym było na rękę zamkniecie/ograniczenie pracy takiej placówki oświatowej.

Pozostałe