"Wszystko w rodzinie" w Chełmskim Domu Kultury

  • 07.09.2021, 11:20
  • ---
"Wszystko w rodzinie" w Chełmskim Domu Kultury
Po dłuższej nieobecności Teatr Ziemi Chełmskiej zaprasza na kolejne spektakle. Pierwszy z nich 24 września o godz. 19:00, drugi kolejnego dnia o godz. 18:00. Bilety w cenie 30 zł.

„Wszystko w rodzinie” to szpitalna farsa o poszukiwaniu ojca i więzach krwi, które okazują się silniejsze od dbałości o wizerunek publiczny. Pogoń i ucieczka, parada przebierańców, trzy śledztwa w ciągu jednego dnia, absurdalne pomieszanie tożsamości i feeria wariackich gagów. Domniemane ojcostwo nie zostaje do końca wyjaśnione, lecz wszystko kończy się dobrze.

Obsada: Przemysław Gąsiorowicz, Bogusław Byrski, Sławoj Czarnota, Barbara Szarwiło, Magda Pick, Michał Łysiak, Zbigniew Moskal, Bogumiła Ryszkiewicz, Elżbieta Rybak, Marcin Słupczyński, Andrzej Kuczura, Dominika Koszałka Tracichleb.

Podczas spektaklu obowiązuje limit publiczności 75% (378 miejsc). Osoby deklarujące zaszczepienie pełną dawką preparatu przeciw covid-19 nie wliczają się do limitu. Zwroty ważnych biletów na spektakle, które się nie odbyły z przyczyn epidemicznych, akceptowane są do 25 września. Do tego czasu należy bilet zwrócić lub przenieść na inny termin - w kasie ChDK lub kina Zorza.

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe