Stan wyjątkowy we Włodawie - obszar patrolują służby i wojsko

  • 06.09.2021, 11:27 (aktualizacja 06.09.2021, 11:40)
  • oprac. MP
Stan wyjątkowy we Włodawie - obszar patrolują służby i wojsko
Od piątku we Włodawie i na terenie gminy Włodawa mogą przebywać tylko tamtejsi mieszkańcy, ponieważ okolica została objęta stanem wyjątkowym. To oznacza m.in. obowiązek posiadania przy sobie dowodu osobistego oraz zakaz zgromadzeń i organizacji imprez masowych.

Zaniepokojeni są przebywający w okolicach Włodawy turyści. Mówi wójt gminy Włodawa Dariusz Semeniuk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Akurat Okuninka została wyłączona z obszaru, na którym obowiązuje strefa wyjątkowa. Mimo to, nad jeziorem Białym jest już niemal zupełnie pusto. Lokalni przedsiębiorcy na pewno poniosą straty.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Porządku w pasie przygranicznym pilnują policja, wojsko i straż graniczna. Stanem wyjątkowym w powiecie włodawskim, oprócz miasta i gminy Włodawa, zostały objęte: Sobibór, Orchówek, Suszno, Szuminka, Różanka, a także Stawki oraz gmina Hanna i należące do niej miejscowości: Pawluki, Dołhobrody, Hanna, Kuzawka i Janówka. 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe