Chełm: Dziurawe drogi wkrótce doczekają się remontów

  • 02.09.2021, 12:14 (aktualizacja 02.09.2021, 14:57)
  • oprac. MP
Chełm: Dziurawe drogi wkrótce doczekają się remontów
Ulica Metalowa w Chełmie to jedna z głównych dróg objazdowych w mieście, dzięki której można ominąć korki, a te w godzinach szczytu tworzą się na Lubelskiej czy Rejowieckiej. Niestety, jazda też Metalową to spore ryzyko. Na poboczach drogi brakuje asfaltu, ogromne ubytki są niemal na całej długości jezdni.

Kierowcy wolą omijać ulicę Metalową szerokim łukiem:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niewiele lepiej wygląda np. ul. Piwna i wiele innych ulic. Lista miejsc, które dają się we znaki lokalnym kierowcom, jest bardzo długa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O ubytkach informujecie nas także na ulicach: Przemysłowej, Reja, Zachodniej, Legionów Polskich, Towarowej, Wiercieńskiego, Ogrodowej, Małachowskiego, Orląt Lwowskich, Mościckiego, Mierniczej czy Jedność.

Czy miasto zamierza rozprawić się z dziurami w jezdniach? Okazuje się, że tak. Prezydent Jakub Banaszek zapowiedział na swoim Facebooku, że na uzupełnienie ubytków drogowych zostało przeznaczonych dodatkowe 300 000 zł. Mówi Damian Zieliński z chełmskiego magistratu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

A jeśli chcecie podzielić się wrażeniami z jazdy po ul. Metalowej, albo poinformować nas o innych dziurawych ulicach, dzwońcie do nas na numer: 885 851 153 i zostawcie wiadomość.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe