Trwa nabór do Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej

  • 27.08.2021, 12:15
  • oprac. MP
Trwa nabór do Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej
Nadbużański Oddział Straży Granicznej rekrutuje kandydatów do służby przygotowawczej. Dokumenty przyjmowane są nie tylko w siedzibie pograniczników w Chełmie, ale również w Białej Podlaskiej oraz Zamościu.

Co daje służba w Straży Granicznej? Mówi oficer prasowy oddziału Dariusz Siennicki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pogranicznicy pracują w terenie i patrolują granicę zieloną, ale też na przejściach granicznych. Do ich obowiązków należy zarówno kontrola dokumentów, jak i praca śledczo-dochodzeniowa. W połowie lipca tego roku w szeregi naszych pograniczników wstąpiło 53 funkcjonariuszy.

Istnieje możliwość umówienia terminu złożenia wymaganych dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej (w treści e-maila należy podać imię i nazwisko tylko jednego kandydata oraz nr telefonu): [email protected].

Dokumenty przyjmowane są w komendzie Nadbużańskiego Oddziału SG w Chełmie przy ul. Trubakowskiej 2, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.30.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe