Włodawa: Ukradli leżaki, ponieważ... chcieli odpocząć na plaży

  • 22.08.2021, 13:58
  • oprac. MP
Włodawa: Ukradli leżaki, ponieważ... chcieli odpocząć na plaży
Dwaj młodzi mieszkańcy powiatu opolskiego ukradli dwa leżaki spod jednego z lokali w Okunince, żeby sobie na nich poleżeć. Leżaki już wróciły na swoje miejsce, z kolei o wybrykach młodzieńców zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

W czwartek (19 sierpnia) nad ranem około godziny 4:00 policjanci pełniący służbę w nad Jeziorem Białym zauważyli dwóch nieletnich, którzy nieśli leżaki z logo jednego z lokali w Okunince.

- Zapytani co robią o tej porze i skąd mają leżaki powiedzieli, że leżaki należą do nich, a oni wracają z plaży do domku, który wynajmują ze znajomymi. Policjanci nie dali im wiary. Po chwili na miejsce zgłosił się pracownik lokalu, który potwierdził, że leżaki zostały skradzione z ich lokalu. Ich wartość oszacowano na kwotę 120 złotych - relacjonuje Bożena Szymańska z KPP we Włodawie.

Policjanci powiadomili rodziców chłopaków, a z komendy odebrał ich ojciec. W jego obecności 16-latek i 15-latek zostali zbadani na stan trzeźwości, obaj byli nietrzeźwi. W rozmowie powiedzieli policjantom, że leżaki zabrali, żeby sobie na nich poleżeć przy domku. Leżaki już wróciły pod klub, a o wybrykach młodzieńców zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe