Chełm: Na widok policji próbować spuścić narkotyki w toalecie

  • 18.08.2021, 14:03 (aktualizacja 18.08.2021, 14:11)
  • oprac. MP
Chełm: Na widok policji próbować spuścić narkotyki w toalecie
Kryminalni z chełmskiej komendy zatrzymali 44-latka, który posiadał w domu znaczną ilość środków odurzających. Kiedy policjanci pukali do jego mieszkania, ten próbował pozbyć się narkotyków, spuszczając je w toalecie. Ponadto, funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu jeszcze jego partnerkę, która była poszukiwana. Oboje zostali zatrzymani, mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Z uzyskanych przez chełmskich kryminalnych informacji wynikało, że 44-latek w swoim miejscu zamieszkania posiada substancje odurzające oraz ukrywa poszukiwaną przez policję partnerkę. Informacje były bezbłędne. Jak było można się spodziewać, para nie kwapiła się do otworzeniem drzwi, pomimo wielokrotnego pukania i dzwonienia.

- Kryminalni jednak nie odpuścili. Kiedy zauważyli otwarte drzwi balkonowe, tą drogą weszli do mieszkania. Zdesperowany mężczyzna chcąc pozbyć się narkotyków, usiłował je spuścić w toalecie. Policjanci mu to jednak uniemożliwili - relacjonuje Angelika Głąb-Kunysz z KMP w Chełmie. - Podczas przeszukania pomieszczeń mundurowi znaleźli ponad 170 gramów amfetaminy, ponad 30 gramów suszu roślinnego, kilka telefonów komórkowych, strzykawki z zawartością płynu konopnego oraz wagę elektroniczną. Oprócz narkotyków ujawnili również broń gazową, która miała cechy broni ostrej oraz kilkanaście sztuk amunicji.

44-latek próbował się tłumaczyć, że spał i nie słyszał żadnego pukania do drzwi, dlatego nie otwierał. Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za ten czyn grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe