Część akademików tylko dla zaszczepionych - czy czeka to również studentów PWSZ?

  • 03.08.2021, 11:30 (aktualizacja 03.08.2021, 11:37)
  • oprac. MP
Część akademików tylko dla zaszczepionych - czy czeka to również studentów…
Uczelnie wyższe szykują się na nowy rok akademicki. W związku ze zbliżającą się czwartą falą epidemii, akademiki niektórych uczelni w Polsce dostępne będą tylko dla studentów zaszczepionych przeciw koronawirusowi. Na taki krok zdecydował się m.in. rektor Uniwersytetu Śląskiego.

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie podobnych obostrzeń nie zakłada, ale namawia studentów, by się szczepili. Mówi prof. Arkadiusz Tofil:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Restrykcji dotyczących dostępu do akademików nie planują też lubelskie uczelnie. W akademikach UMCS, w związku z pandemią, obowiązuje mniejsze obłożenie. Zajętych jest ok. 75% miejsc.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie rokrocznie cieszy się coraz większym zainteresowaniem przyszłych studentów. Widać to w statystykach. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe