Konkurs MDK-u na wielkanocne palmy i pisanki

  • 13.03.2017, 14:38
  • DSO
Konkurs MDK-u na wielkanocne palmy i pisanki mdk
Nieco ponad miesiąc został do Wielkanocy - dlatego Młodzieżowy Dom Kultury ogłosił już konkurs na najpiękniejsze Palmy i Pisanki.

To już 23. edycja wydarzenia, które ma utrwalać te dwie świąteczne tradycje. Prace konkursowe mogą przesyłać młodzi chełmianie w trzech kategoriach wiekowych - przedszkola, klasy 1-3, klasy 4-6, oraz gimnazja. Palmy, pisanki lub stroiki muszą być wykonane samodzielnie - trzeba do nich dołączyć dane swoje - oraz opiekuna ze szkoły, a rodzice muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka. Prace trzeba wysyłać do Młodzieżowego Domu Kultury do 27 marca - a zatem macie na to jeszcze dwa tygodnie. Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, a także otwarcie wystawy - nastąpi 6 kwietnia.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe