Chełm: Produkowali narkotyki w namiotach i na strychu - obaj byli już notowani

  • 21.07.2021, 10:04 (aktualizacja 21.07.2021, 10:15)
  • oprac. MP
Chełm: Produkowali narkotyki w namiotach i na strychu - obaj byli już…
Chełmscy kryminalni zabezpieczyli blisko 4,5 kg suszu marihuany oraz sprzęt służący do jej wytwarzania. W związku z tą sprawą zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli już notowani za przestępstwa narkotykowe. Jeden z nich poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Z kolei drugi odbywa karę pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego. Obaj zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie zostaną im przedstawione zarzuty.

Policjanci kryminalni z chełmskiej komendy weszli na teren jednej z posesji w gminie Wojsławice. Z ich ustaleń wynikało, że osoby, które tam przebywają mogą wytwarzać narkotyki.

- Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W różnych pomieszczeniach wolnostojącego domu i na strychu znaleźli namioty i sprzęt służący do wytwarzania środków odurzających. W wyniku przeszukania zabezpieczyli łącznie blisko 4,5 kg suszu marihuany - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

W związku z tą sprawą zatrzymali przebywających tam dwóch mieszkańców Chełma w wieku 19 i 23 lat. Jak się okazało, obaj mężczyźni byli już notowani za przestępstwa narkotykowe. Młodszy z nich ukrywał się, poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze półtora roku. Z kolei starszy odbywa już karę pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego.

Obaj zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie będą z ich udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:

Jakiej muzyki najbardziej lubisz słuchać?

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe