Chełm: Studenci PWSZ mistrzami Polski!

  • 29.06.2021, 08:41 (aktualizacja 30.06.2021, 10:20)
  • Źródło: Facebook PWSZ Chełm
Chełm: Studenci PWSZ mistrzami Polski!
Dwóch studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie zdobyło tytuły mistrza i wicemistrza na 64. Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostwach Polski Seniorów oraz 50. Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostwach Polski Juniorów. Zmagania rozegrały się w dniach 22-27 czerwca na lotnisku Białystok-Krywlany

Reprezentację Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie stanowili: Agnieszka Dec, Albert Małek, Bartosz Brzeziński, Konrad Partyka, Patryk Gąsior i Damian Czak. W zawodach udział wzięło 24 zawodników, w tym 11 w kategorii juniorów. Zmierzyli się one ze sobą w trzech konkurencjach nawigacyjnych i jednej lądowań.

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Damian Czak, który zdobył tytuły: mistrza Polski juniorów w lataniu precyzyjnym, mistrza Polski lądowań juniorów, a także mistrza Polski lądowań seniorów. Patryk Gąsior uzyskał natomiast tytuł wicemistrza Polski juniorów w lataniu precyzyjnym.

Wyniki wszystkich studentów PWSZ w Chełmie przestawiają się z kolei następująco:

Damian Czak - 507 pkt - I. miejsce

Patryk Gąsior - 780 pkt - II miejsce

Konrad Partyka - 1654 pkt - IV miejsce

Bartosz Brzeziński - 3498 pkt - VI miejsce

Agnieszka Dec - 4548 pkt - IX miejsce

Albert Małek - 4647 pkt - X miejsce

Źródło: Facebook PWSZ Chełm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe