Chełm: MOPR wypłaca osobom korzystającym ze świadczenia 500+ ponad 4 mln zł miesięcznie

  • 15.06.2021, 13:34 (aktualizacja 15.06.2021, 13:42)
  • oprac. MP
Chełm: MOPR wypłaca osobom korzystającym ze świadczenia 500+ ponad 4 mln…
Prawie 6 000 osób wnioskowało od lutego w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie o świadczenie 500+. Przypominamy, że aplikować można tylko do końca czerwca. Jedynie wtedy świadczenie zostanie wypłacone z wyrównaniem. Najlepiej to zrobić przez Internet.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówiła Agnieszka Michaluta z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie. W ubiegłym roku na wypłatę 500+ w Chełmie przeznaczono prawie 80 000 000 złotych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

500 złotych miesięcznie przysługuje dziś każdemu dziecku w Polsce, aż do uzyskania przez nie pełnoletności. Prawo do finansowego wsparcia mają zarówno dzieci przebywające w rodzinach biologicznych, jak i pieczy zastępczej.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe