Krasnystaw: Nielegalnie wytwarzał papierosy w domu

  • 15.06.2021, 12:33
  • oprac. MP
Krasnystaw: Nielegalnie wytwarzał papierosy w domu
Krasnostawscy kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Izbica. Mężczyzna posiadał w swoim domu tytoń, sprzęt do produkcji papierosów oraz blisko 500 sztuk gotowych papierosów. Wytwarzanie wyrobów tytoniowych bez wymaganego ustawowo wpisu do rejestru producentów zagrożone jest karą pozbawienia wolności do roku.

Policjanci kryminalni krasnostawskiej jednostki w jednej z miejscowości na terenie gminy Izbica dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do 34-letniego mężczyzny.

- Funkcjonariusze ujawnili w trakcie czynności kilkanaście kilogramów krajanki tytoniowej, sprzęt do produkcji papierosów oraz blisko 500 gotowych już papierosów. Mundurowi sprawdzą również czy papierosy nie trafiały do lokalnych odbiorców - mówi Jolanta Babicz z KPP w Krasnymstawie.

Policjanci przypominają, że nielegalne wytwarzanie wyrobów tytoniowych bez wymaganego ustawowo wpisu do rejestru producentów zagrożone jest karą pozbawienia wolności do roku.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe