Chełm: Motokropla w Amfiteatrze już 19 czerwca - harmonogram wydarzenia

  • 10.06.2021, 11:08 (aktualizacja 10.06.2021, 11:22)
  • oprac. MP
Chełm: Motokropla w Amfiteatrze już 19 czerwca - harmonogram wydarzenia
Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu, Chełmski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie AiMix Studio zapraszają na kolejną edycję zbiórki krwi połączonej z koncertami i paradą motocyklową. Tegoroczna Motokropla odbędzie 19 czerwca (sobota) w Amfiteatrze Kumowa Dolina. Patronat nad wydarzeniem, jak co roku, sprawuje również Radio Bon Ton.

Głównym celem Motokropli jest zbiórka krwi. Tę będzie można oddać nie tylko w dniu wydarzenia - krew możecie oddawać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa w Chełmie przy ulicy Szpitalnej. Mówi Rafał Kochoń, prezes Stowarzyszenia Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie w Amfiteatrze zostało podzielone na dwie części. Pierwsza to piknik prorodzinny, w trakcie którego na scenie wystąpią artyści z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie, solistka Patrycja Wilgos, a także grupa Pod Prąd z Brześcia Kujawskiego, która wykonuje autorską mieszankę lekkiego rocka i poezji mieszanej. Centralnym punktem imprezy będzie parada motocyklowa i przejazd motocyklistów ulicami Chełma.

Po paradzie organizatorzy przygotowali blok koncertów rockowych i na scenie usłyszymy kilka zespołów z Lubelszczyzny. Dla publiczności zagrają: Seeking Dreams z Zamościa, Treeskillers z Chełma, Orchidea z Czech, Machina z Lublina, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Koniec Listopada z Białej Podlaskiej.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:

Czy handel na chełmskim deptaku (poza wyznaczonym miejscem) powinien zostać zlikwidowany?


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe