Ruszają szczepienia wśród dzieci i akcje informacyjne w szkołach

  • 08.06.2021, 12:06 (aktualizacja 08.06.2021, 12:15)
  • ---
Ruszają szczepienia wśród dzieci i akcje informacyjne w szkołach
Od wczoraj rodzice mogą zapisywać swoje dzieci w wieku 12-15 lat na szczepienia przeciw koronawirusowi. Chętni zastrzyk dostaną w wybranym populacyjnym punkcie szczepień. Jeśli zainteresowanie szczepieniami wśród uczniów będzie duże, po wakacjach ruszą szczepienia w szkołach. Do tego czasu placówki oświatowe będą prowadzić akcję informacyjną.

Mówi Grażyna Cetera, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Szkole Podstawowej nr 1 w Chełmie przeciwko koronawirusowi zaszczepiło się już ponad 90% pracowników placówki. W całym Chełmie ze szczepień skorzystało prawie 39 000 osób.

W placówce, podobnie jak w innych szkołach, od tygodnia uczniowie, którzy od końca października uczyli się zdalnie, a ostatnio hybrydowo, wrócili do nauki stacjonarnej. Jak powiedziała nam Grażyna Cetera z takiego stanu rzeczy zadowolona jest i młodzież, i nauczyciele.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ze względów pandemicznych - w placówkach oświatowych obowiązuje reżim sanitarny. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie młodsi z klas I-III szkoły podstawowej do nauki stacjonarnej wrócili wcześniej, bo 4 maja. Przedszkola pracują stacjonarnie od 19 kwietnia.

---

Podziel się:

Oceń:

Czy handel na chełmskim deptaku (poza wyznaczonym miejscem) powinien zostać zlikwidowany?


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe