Gm. Białopole: Pożar w Raciborowicach - właściciel podejrzewa podpalenie

  • 24.05.2021, 09:04 (aktualizacja 24.05.2021, 09:20)
  • oprac. MP
Gm. Białopole: Pożar w Raciborowicach - właściciel podejrzewa podpalenie
W zeszły piątek (21 maja) ok. godz. 1:00 do komendy Straży Pożarnej w Chełmie wpłynęła informacja o pożarze drewniano-metalowego garażu oraz przyległego do niego murowanego budynku gospodarczego w Raciborowicach (gm. Białopole). Płomienie udało się opanować, ale właściciel oszacował straty na ok. 180 000 zł. Jego zdaniem, ogień nie pojawił się tam przypadkiem.

W garażu znajdował się samochód osobowy, ciągnik rolniczy, pięć motocykli oraz artykuły przemysłowe. Ogień zajął również stojący obok budynku samochód. Mówi bryg. Wojciech Chudoba, zastępca komendanta KM PSP w Chełmie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Właściciel posesji podejrzewa, że ogień został podłożony umyślnie, ponieważ źródła pożaru były dwa. Prosi o pomoc w ustaleniu podpalacza i za podanie cennych informacji oferuje nagrodę.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe