Chełm: Prace na rondzie ZWiN przedłużone do przyszłego tygodnia

  • 21.05.2021, 09:17 (aktualizacja 21.05.2021, 13:28)
  • oprac. MP
Chełm: Prace na rondzie ZWiN przedłużone do przyszłego tygodnia Facebook Miasto Chełm
Ta informacja zainteresuje zmotoryzowanych mieszkańców Chełma i okolic. Remontowany w ramach przebudowy DK12 wiadukt zostanie otwarty nie w tym, a w przyszłym tygodniu.

Jak zapowiada Budimex - prace na wiadukcie zakończą się prawdopodobnie w środę (26 maja). Do tego czasu musicie się liczyć z utrudnieniami. Mówi Damian Zieliński z chełmskiego ratusza:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mimo tych komplikacji, przebudowa drogi idzie bardzo sprawnie. Nowa nawierzchnia oraz ścieżki rowerowe i chodniki są już na ulicy Wschodniej, natomiast nad przejazdem kolejowym przy wjeździe do Chełma kierowcy mogą poruszać się wiaduktem. Gotowe są również trzy ronda - przy zbiegu Rampy Brzeskiej i Hutniczej, przy komendzie Straży Pożarnej oraz na zbiegu Rampy Brzeskiej i Okszowskiej. Końca dobiegają także prace na ulicy Rejowieckiej, wzdłuż której pojawiła się ścieżka rowerowa, drogi serwisowe i ekrany dźwiękochłonne. Drogowcy pracują jeszcze na Rondzie Dmowskiego, ale i tam roboty finiszują.

Remont całego odcinka DK12 w granicach miasta ma się zakończyć dużo przed czasem, bo - jeśli pogoda dopisze - już w wakacje.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gerard .
Gerard . 24.05.2021, 16:44
Dlaczego nie jest ukończony remont ul. Hrubieszowskiej w Chełmie za lasem Borek ?? Gdzie pełno jest kolein i dziur w jezdni !!
miki
miki 25.05.2021, 22:14
tak samo jak Włodawska i Zawadówka
Jerzy.
Jerzy. 24.05.2021, 16:41
Kiedy oświetlenie zacznie działać na ul. Wschodniej w Chełmie ??

Pozostałe