Chełm: Miasto oficjalnym właścicielem dworca PKS

  • 21.05.2021, 08:51 (aktualizacja 21.05.2021, 13:27)
  • oprac. MP
Chełm: Miasto oficjalnym właścicielem dworca PKS Facebook Miasto Chełm
To już pewna informacja - miasto Chełm stało się właścicielem terenu dworca PKS przy ul. Lwowskiej. W tym tygodniu został podpisany akt notarialny w tej sprawie.

Jak podają władze miasta, na przedstawienie szczegółowej koncepcji zagospodarowania tego terenu jest jeszcze za wcześnie, ale pewne jest to, że dworzec zmieni swoje oblicze:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówił Damian Zieliński z magistratu.

O zakupie dworca PKS Prezydent Miasta Jakub Banaszek mówił od dawna. Przypominamy, że pod koniec ubiegłego roku miejska spółka MPGK kupiła od PKS tereny przyległe przy Armii Krajowej. Nieruchomość kosztowała ponad 2 000 000 złotych. Ma tam powstać miejska stacja paliw oferująca tanie paliwo dla mieszkańców oraz zaopatrująca miejsce instytucje oraz spółki.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzyś .
Krzyś . 22.05.2021, 10:30
Dlaczego w Chełmie nie ma Polskiego sklepu Polo Market ??
artur
artur 24.05.2021, 12:38
Najwyraźniej Chełm nie jest dla nich wystarczająco atrakcyjnym miejscem na otwarcie sklepu.

Pozostałe