Jarmark Wojsławicki już w najbliższą niedzielę

  • 27.05.2021, 11:00
  • oprac. MP
Jarmark Wojsławicki już w najbliższą niedzielę
W niedzielę, 30 maja, na targowisku w Wojsławicach odbędzie się inauguracja nowego lokalnego wydarzenia. Będą to Jarmarki Wojsławickie, które połączą lokalny folklor, tradycję i promowanie miejscowych twórców.

Mówi Henryk Gołębiowski, wójt gminy Wojsławice:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowy regulamin oraz formularz udziału w Jarmarkach Wojsławickich znajdują się na stronie internetowej Urzędu Gminy. Jarmarki zaplanowano w każdą ostatnią niedzielę miesiąca do końca września. Mają im towarzyszyć występy, koncerty i inne inicjatywy kulturalne.

Organizacja Jarmarków Wojsławickich ma przyciągnąć do gminy również turystów. Inicjatywa to pomysł na dodatkowe wykorzystanie targowiska, na którym w środy i sobotę swoje produkty oferują mieszkańcom handlarze i sprzedawcy.


 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe