Chełm: Sportowy weekend z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

  • 13.05.2021, 13:53
  • oprac. MP
Chełm: Sportowy weekend z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji
W najbliższy weekend MOSiR organizuje zawody dla miłośników jazdy na rowerze oraz piłki nożnej. Zapisy na oba wydarzenia jeszcze trwają. Zmagania odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

W sobotę (15 maja) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zawodach rowerowych. Mówi Jan Konojacki, dyrektor MOSiR-u:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawody odbędą się przed halą MOSiR przy ul. Granicznej w Chełmie. Start o godz. 10:00. Zapisy przyjmowane są do jutra (14 maja) - telefonicznie lub na miejscu, a także w dniu zmagań przed ich rozpoczęciem.

W niedzielę (16 maja) z kolei na boisku przy ul. Sienkiewicza w Chełmie zostanie rozegrany turniej piłki nożnej, również dla dzieci i młodzieży. Ponownie dyrektor ośrodka Jan Konojacki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Udział w turnieju należy potwierdzić telefonicznie, mailowo, bądź dostarczyć informację na piśmie do sekretariatu MOSiR do jutra (14 maja).

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe