Administrator obiektu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, wykorzystał przerwę na prace remontowe. Udało się m.in. zmodernizować wejście do siedziby Ducha Bielucha. Na zwiedzających podziemia czeka też m.in. nowo urządzony sklepik z pamiątkami.
Mówi dyrektor chełmskiego MOSiRu Jan Konojacki:
Największa atrakcja turystyczna Chełma jest otwarta dla zwiedzających od godziny 10:00 do 16:00, a zejścia odbywają się co dwie godziny, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jeśli nie macie maseczki - do podziemi nie wejdziecie.
Od 6 maja w Chełmskich Podziemiach Kredowych są również honorowane: Karta Dużej Rodziny oraz Chełmska Karta 3+. Ich posiadaczom przysługuje 30% zniżki na bilety wstępu do obiektu.







![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)
Napisz komentarz
Komentarze