Chełm: Trwają szczepienia w hali MOSiR - chętnych nie brakuje

  • 11.05.2021, 09:11 (aktualizacja 11.05.2021, 13:22)
  • ---
Chełm: Trwają szczepienia w hali MOSiR - chętnych nie brakuje Facebook Miasto Chełm
Wczoraj (10 maja) w chełmskiej hali MOSiR został uruchomiony Punkt Szczepień Powszechnych. Obsługują go pracownicy Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Chełmie, wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej oraz studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

Już pierwszego dnia chętnych nie brakowało, a obsługa przebiegała bardzo sprawnie. Mówi Anna Mironowicz, studentka pielęgniarstwa PWSZ w Chełmie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:

  • w poniedziałek - od 11:00 do 18:00,
  • we wtorek i czwartek - od 8:00 do 18:00,
  • w środę i piątek - od 8:00 do 15:00.

Zarejestrowane osoby otrzymują szczepionki firm Moderna, AstraZeneca i Pfizer. W jaki sposób można się zarejestrować? Mówi Damian Zieliński z chełmskiego magistratu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak natomiast wygląda procedura przeprowadzania szczepień wewnątrz hali? Na miejscu rozmawialiśmy z osobami zaszczepionymi:

loadingŁaduję odtwarzacz...

A jak chełmianie czuli się bezpośrednio po szczepieniach?

loadingŁaduję odtwarzacz...

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe