Chełm: Mały Oliwier wciąż potrzebuje naszej pomocy. Kwota, której brakuje, jest już naprawdę niewielka

  • 05.05.2021, 12:10 (aktualizacja 05.05.2021, 12:57)
  • DSO
Chełm: Mały Oliwier wciąż potrzebuje naszej pomocy. Kwota, której brakuje,… Facebook Oliwier Kloc
Oliwier Kloc urodził się z bardzo rzadkimi wadami - cierpi na niedorozwój kości udowej, skrócenie prawej kończyny dolnej, hemimelię łokciową, deformację lewego przedramienia, nie ma także dwóch palców w lewej dłoni.

Rodzice Oliwiera Kloca ścigają się z czasem. Chłopczyk w lutym skończył rok, a przy operacji wady, z którą się urodził, liczy się przede wszystkim czas. 

Pomiędzy 12 a 18 miesiącem życia - czyli TERAZ - Oli musi przejść operację ręki. W przyszłym roku czeka nas operacja nogi. Wszystko jednak zależy od tego, czy damy radę uzbierać tak gigantyczną kwotę. - podkreślają rodzice chłopca

Z całego serca prosimy Was o wsparcie - o każde udostępnienie naszego apelu i opowiedzenie o Oliwierze znajomym, rodzinie... Tylko wtedy mamy szansę uratować przyszłość synka... Bardzo prosimy.

Operacja w Paley European Institute, to koszt ponad 400 000 zł. Chełmianie włączają się chętnie zarówno we wpłacanie pieniędzy na konto zbiórki, jak i organizują rajdy rowerowe, licytacje oraz zbierają złom i plastikowe nakrętki. 

Jedna z takich zbiórek, gdzie można przynosić plastikowe nakrętki, prowadzona jest m.in. przez Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej nr 1 w Chełmie. Nakrętki należy przynosić do siedziby ZwiPPP ul. Trubakowska 59. Koordynatorem zbiórki jest nauczyciel Sylwia Soroczyńska.

 

Zbiórka pieniędzy wciąż jest prowadzona za pośrednictwem Fundacji SiePomaga, a link do niej znajdziecie tutaj:


 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe