Licealiści mierzą się z matematyką. Matura w ścisłym reżimie sanitarnym

  • 05.05.2021, 08:22
  • oprac. MP
Licealiści mierzą się z matematyką. Matura w ścisłym reżimie sanitarnym
O 9.00 maturzyści z całej Polski rozpoczną zmagania z obowiązkowymi zadaniami z matematyki na poziomie podstawowym. Egzamin potrwa 170 minut, a żeby go zaliczyć trzeba zdobyć minimum 30% punktów.

O nastroje przed egzaminem zapytaliśmy maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych. Rozmawiał Marcin Petruk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ostatni z obowiązkowych egzaminów czeka maturzystów jutro, a będzie to język angielski.

Tegoroczne matury odbywają się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Obejmują one nie tylko przebieg egzaminów, ale również wszystkie procedury przed ich rozpoczęciem, m.in. wpuszczanie uczniów na teren szkoły. O tym, jak to wygląda w praktyce w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych, opowiedział nam dyrektor placówki Edyta Chudoba:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na terenie wszystkich szkół w czasie trwania egzaminów mogą przebywać jedynie maturzyści oraz nauczyciele danej placówki.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe