Chełm: Urząd Pracy walczy z bezrobociem i wspiera przedsiębiorców

  • 22.04.2021, 12:11 (aktualizacja 22.04.2021, 12:37)
  • oprac. MP
Chełm: Urząd Pracy walczy z bezrobociem i wspiera przedsiębiorców
Dokładnie 6551 bezrobotnych było zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chełmie na koniec marca tego roku, w tym prawie 2700 osób to mieszkańcy miasta. To wzrost o ponad pół tysiąca w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku.

Mówi Barbara Gil, pełniąca obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie wspiera również lokalnych przedsiębiorców w czasie pandemii. W zeszłym roku, w ramach Tarcz Antykryzysowych, wydał na pomoc 38 mln zł, zaś w tym już ponad 4 mln zł. Za kilka dni osoby prowadzące własną działalność będą mogły wnioskować o kolejne wsparcie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W okresie pandemii rejestracja osób bezrobotnych w Powiatowym Urzędzie Pracy odbywa się stacjonarnie i przez Internet (www.praca.gov.pl). W przypadku wizyt osobistych wszyscy są zobowiązani do zachowania zasad reżimu sanitarnego.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe