Narodowy Spis Powszechny trwa - udział jest obowiązkowy

  • 12.04.2021, 11:39
  • oprac. MP
Narodowy Spis Powszechny trwa - udział jest obowiązkowy
Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. W związku z pandemią każdy mieszkaniec Polski jest zobowiązany samodzielnie przeprowadzić spis polegający na weryfikacji, aktualizacji i uzupełnieniu danych zamieszczonych w formularzu spisowym.

Z osobami, które nie spiszą się samodzielnie będzie kontaktował się rachmistrz, aby zrealizować spis w formie wywiadu telefonicznego lub bezpośredniego z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa.

Mówi zastępca gminnego komisarza spisowego w Chełmie, Małgorzata Szymańska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chełmski magistrat w budynku  przy ul. Lubelskiej 65 udostępnia punkt spisowy dla osób, które nie mają możliwości wykonania spisu samodzielnie.  By umówić wizytę należy dzwonić  pod nr tel. 82 564 32 06 lub 698 159 865. Spis  internetowy będzie prowadzony do 30 września 2021 r. poprzez formularz spisowy dostępny na stronie spis.gov.pl.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe