Chełm: Wiceprezydent Janusz Cieszyński w składzie Rady do spraw Cyfryzacji

  • 08.04.2021, 11:25
  • oprac. MP
Chełm: Wiceprezydent Janusz Cieszyński w składzie Rady do spraw Cyfryzacji
Wiceprezydent Chełma Janusz Cieszyński został powołany przez premiera do Rady do Spraw Cyfryzacji. To instytucja opiniująca dokumenty strategiczne i inne związane z cyfryzacją, łącznością i rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Współpracuje w takich obszarach jak integracja cyfrowa, ochrona prywatności w sieci, likwidacja barier rozwoju gospodarki elektronicznej, czy reforma prawa własności intelektualnej w sieci.

Czym w radzie będzie się zajmował wiceprezydent Chełma Janusz Cieszyński?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Były wiceminister zdrowia będzie przez dwa lata pełnić funkcję wiceprzewodniczącego. Nowy, aktualny skład Rady do Spraw Cyfryzacji pojawił się na stronach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ubiegłym tygodniu.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sygnalista
sygnalista 08.04.2021, 19:13
Pan respirator mieszka podobno razem z prezesem MPRD w wypasionej willi w Leśniczówce, za którą płaci spółka MPRD ?

Pozostałe