Chełm: Drogowcy wkraczają na południową część ul. Rejowieckiej i na ul. Podgórze

  • 06.04.2021, 11:12
  • oprac. MP
Chełm: Drogowcy wkraczają na południową część ul. Rejowieckiej i na ul.… Facebook Miasto Chełm
Trwają intensywne prace na chełmskim odcinku krajowej dwunastki. Dzisiaj drogowcy wchodzą z robotami na południową część ul. Rejowieckiej na wysokości skrzyżowania ze Szpitalną.

Mówi Dominik Gil z chełmskiego ratusza:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kierowcy mają jeździć objazdami:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Od dzisiaj także zmieni się organizacja ruchu na ul. Podgórze, tam drogowcy wejdą z pracami na południową część ulicy, na odcinku od granic miasta do ronda Dmowskiego. Ruch będzie przeniesiony na północną stronę ulicy.

W związku z rozpoczęciem następnego etapu przebudowy skrzyżowania ulic Rejowieckiej i Szpitalnej, od dzisiaj od godz. 14:00 autobusy Chełmskich Linii Autobusowych  linii nr 3, 8, 10 i 11 będą kursowały objazdem przez wiadukt z pominięciem ul. Szpitalnej - od ul. Rejowieckiej do ul. Lubelskiej i ul. Lubelskiej - od ul. Szpitalnej do ronda przy Kamenie. Autobusy tych linii będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach na trasie objazdu. Zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 11 na odcinku od przystanku "Okszowska / CLA" do przystanku "Przyjaźni / Bieławin”. Poprzedni objazd – przez ul. Judyma – zostaje odwołany. Szczegóły zmian znajdziecie na stronie internetowej przewoźnika lub pod nr tel. 82 562 23 06.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe