Region: Poszukiwani wolontariusze do sprzątania rzek w regionie

  • 02.04.2021, 11:59 (aktualizacja 02.04.2021, 12:05)
  • oprac. MP
Region: Poszukiwani wolontariusze do sprzątania rzek w regionie
Uznajemy wyjątkowość otaczającej nas natury oraz bogactwo unikalnej fauny i flory naszych regionów, a także jedyny w swoim rodzaju ich niepowtarzalny krajobraz. Szanujemy przyrodę i pielęgnujemy postawy aktywnej ochrony integralności natury - to założenia akcji Operacja Czysta Rzeka 2021. Chełmski sztab przygotowuje się do sprzątania koryta rzeki Uherki.

Mówi Grzegorz Gorczyca, koordynator akcji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Operacja Operacja Czysta Rzeka 2021 w Chełmie, zgodnie z obostrzeniami, odbędzie się w sobotę, 17 kwietnia nad Uherką. Do tej pory zgłosiło się do akcji prawie 60 wolontariuszy.

Po raz trzeci do akcji dołączyło Stowarzyszenie Miłośników Świerż i Ziemi Świerżowskiej. Zachęca wolontariuszy do wspólnego sprzątania Bugu, granicznej, największej rzeki w naszym regionie.

Mówi Ewa Kozaczuk, prezes Stowarzyszenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do tej pory do akcji zgłosiło się 18 wolontariuszy, można się jeszcze zarejestrować przez Internet. Każdy uczestnik ma zapewniony strój ochronny oraz maseczkę.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe