Chełm: Drogowe zmiany od 6 kwietnia - będą objazdy dla kierowców i autobusów

  • 02.04.2021, 11:47 (aktualizacja 02.04.2021, 11:54)
  • Źródło: Facebook Miasto Chełm
Chełm: Drogowe zmiany od 6 kwietnia - będą objazdy dla kierowców i autobusów
Trwają intensywne prace na chełmskim odcinku krajowej dwunastki. Po świętach drogowcy wchodzą z remontem na południową część ul. Rejowieckiej na wysokości skrzyżowania ze Szpitalną.

Zamknięty będzie wjazd w ul. Szpitalną z Rejowieckiej w kierunku ul. Lubelskiej oraz bezpośredni wyjazd ze Szpitalnej w Rejowiecką. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówił Dominik Gil z chełmskiego ratusza.

Od 6 kwietnia kierowcy mają jeździć objazdami. Osobówki w kierunku ronda Dmowskiego lub w kierunku ronda ZWiN oraz Lubelską, dostawcze Lubelską do Szpitalnej. W obu kierunkach  w Rejowiecką będą mogły skręcać auta wyjeżdżające od ul. Wygon. Od wtorku również zmieni się  organizacja ruchu na ul. Podgórze, tam drogowcy wejdą z pracami na południową część ulicy, na odcinku od granic miasta do ronda Dmowskiego.

Od poświątecznego wtorku, 6 kwietnia, zmienią się również trasy części autobusów CLA. Od godz. 14:00 autobusy linii nr 3, 8, 10 i 11 będą kursowały objazdem przez wiadukt z pominięciem ul. Szpitalnej (od ul. Rejowieckiej do ul. Lubelskiej) i ul. Lubelskiej (od ul. Szpitalnej do ronda przy Kamenie). Autobusy tych linii będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach na trasie objazdu. Zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 11 na odcinku od przystanku Okszowska/CLA do przystanku Przyjaźni/Bieławin. Poprzedni objazd – przez ul. Judyma – zostaje odwołany. Szczegóły zmian znajdziecie na stronie internetowej przewoźnika lub pod nr tel.: 82 562 23 06.

Źródło: Facebook Miasto Chełm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe