Chełm: Prezydent podpisał porozumienia w ramach bezpieczeństwa energetycznego miasta

  • 02.04.2021, 08:53
  • oprac. MP
Chełm: Prezydent podpisał porozumienia w ramach bezpieczeństwa energetycznego… Facebook Miasto Chełm
Wczoraj (1 kwietnia) zostały podpisane dwa porozumienia na rzecz poprawy bezpieczeństwa energetycznego i ciepłownictwa pomiędzy Miastem Chełm, chełmskim MPEC oraz firmami Cemex Polska i PGNiG Termika.

Dokumenty, jak twierdzi magistrat, są wyrazem dbałości o czyste powietrze I przyszłość mieszkańców tego miasta.

Mówi Prezydent Chełma Jakub Banaszek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt dostaw ciepła przez CEMEX do miejskiej sieci ciepłowniczej Chełma będzie realizowany w dwóch etapach. Współpraca spółki i Miasta Chełm z firmami Cemex Polska i PGNiG Termika pozwoli wdrożyć założenia utworzenia nowych źródeł ciepła służącego mieszkańcom Chełma.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni
Antoni 08.04.2021, 10:24
Wiceprezydent jest ponownie wiceministrem i w MPEC. Czy utraci te stanowiska w nowym ładzie ciepłowniczym w Chełmie? Pan Kutuzow jako etatowiec w urzędzie powinien coś więcej na ten temat napisać.
Antoni
Antoni 03.04.2021, 19:36
Już teraz nabroił ,że rachunki za ciepło wzrosły o 30 %. Teraz szuka kozła na którego można będzie ten bajzel z MPEC zgonić. Podwyższenie rachunków za ciepło w Chełmie pobierane z MPEC to zasługa Pan Prezydenta Miasta Chełm. Podziękujemy przy najbliższych wyborach.
Kutuzow
Kutuzow 06.04.2021, 18:27
Antoni,myslalem ze spowazniales, a Ty nadal duby smalone produkujesz.Antoni - wydoroslej poswiatecznie :)
Antoni
Antoni 02.04.2021, 15:29
Mieszkam we wspólnocie mieszkaniowej i miałem indywidualną umowę z MPEC w Chełmie na dostawę energii cieplnej. Płaciłem średnio w 2020 r miesięcznie za CO i CWU ok. 320 zł. Teraz po zmianach gdy płacę do pośrednika tj. PUM w Chełmie to co miesiąc dostaje rachunek ok. 450 zł.. Ale jak rozwiązywali indywidualne umowy to wprost zaklinali ,że opłaty nie wzrosną. Nawet oszukali Urząd Regulacji Energetyki Wschodni Oddział Terenowy w Lublinie. Teraz wiem ,że chodziło o przygotowanie stanowisk dla swoich .
Chełmianin.
Chełmianin. 02.04.2021, 11:38
Panie Prezydencie proponuje odrolnić wszystkie grunty rolne na terenie miasta. Da to Chełmianom możliwość budowania domów a miastu wpływy z podatków.
marian
marian 02.04.2021, 10:53
Ale ściema panie BANASZEK już MPEC chciała kupić inna firma i dawała ponad 60 mln .Teraz będzie CEMEX palić śmieci 24 h z całej europy.
Ghost
Ghost 06.04.2021, 08:53
A czy myślisz, że te 60 milionów to potencjalny nabywca traktowałby jako prezent dla miasta? To byłby tylko wkład po to by z mieszkańców .wyciągnąć drugie tyle i łoić co roku kasę. Płaciłbyś aż by furczało.
Julian
Julian 02.04.2021, 09:27
Śmieciami z całego świata będą ogrzewać mieszkania. Ekologicznie?

Pozostałe