Więcej mundurowych i wzmożone kontrole w czasie lockdownu

  • 30.03.2021, 08:54 (aktualizacja 30.03.2021, 08:59)
  • ---
Więcej mundurowych i wzmożone kontrole w czasie lockdownu
20 000 funkcjonariuszy z całego kraju ma pilnować przestrzegania obowiązujących obostrzeń. Jak zapewniają rządzący - to w trosce o nasze bezpieczeństwo.

Wzmożone kontrole wiążą się również z karami. Czy przestrzegamy zasad lockdownu sprawdzają też mundurowi z naszego regionu.

Mówi Ewa Czyż, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na przestrzeni ostatnich tygodni policjanci z całego kraju rozliczają za brak maseczek - średnio w ciągu doby - ok. 2 500 osób.

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomasz
Tomasz 2 dni temu, 14:19
Zapraszamy na osiedle Zachód - pod pomnik Gen. Sikorskiego
Młodzież bez maseczek i nie tylko
Jerzy
Jerzy 02.04.2021, 17:45
W Chełmie w sklepach nieśmiertelni, na ulicach nieśmiertelni. Albo bez masek ochronnych albo z nochalami na wierzchu. Ja myślę ,że to są pisowcy albo wyborcy PIS. Wydaje się im ,że PIS wielbicieli nie skrzywdzi. Jak kogoś widzisz bez maseczki lub z nochalem na wierzchu to na pewno wyznawcy Jarosława.

Pozostałe