Krasnystaw: Policjanci uratowali kobietę, która targnęła się na swoje życie

  • 25.03.2021, 09:45
  • oprac. MP
Krasnystaw: Policjanci uratowali kobietę, która targnęła się na swoje…
Błyskawicznie podjęta interwencja funkcjonariuszy z posterunku policji w Żółkiewce pozwoliła uniknąć tragedii. Uratowali kobietę, która była w złym stanie psychicznym i chciała odebrać sobie życie. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów kobieta trafiła pod fachową opiekę lekarską.

Wczoraj (24 marca) około godz. 9:00 dyżurny krasnostawskich policjantów odebrał zgłoszenie, że 67-letnia kobieta zamierza targnąć się na swoje życie. Według podanych informacji miała zabrać sznur i skierować się do pobliskiego lasu.

- W związku z możliwością zagrożenia jej życia, dyżurny natychmiast powiadomił podległe patrole. Na miejsce błyskawicznie dotarli policjanci z posterunku policji w Żółkiewce, którzy dzięki znajomości terenu znaleźli opisywaną kobietę w momencie, kiedy wchodziła do lasu niosąc ze sobą zwinięty sznur - relacjonuje Jolanta Babicz, rzecznik KPP w Krasnymstawie.

Funkcjonariusze st. sierż. Jakub Frącek i sierż. Paweł Jarmosz  zaopiekowali się roztrzęsioną 67-latką. Policjanci wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia. Chwilę później mieszkanka powiatu krasnostawskiego trafiła pod opiekę lekarską.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe