Chełm: Od kwietnia ułatwienia w aplikowaniu o 500 Plus

  • 17.03.2021, 10:33
  • oprac. MP
Chełm: Od kwietnia ułatwienia w aplikowaniu o 500 Plus
Od kwietnia - rodzice i opiekunowie małoletnich dzieci - będą mogli aplikować o świadczenie 500 Plus drogą papierową, składając wniosek osobiście lub wysyłając dokumenty pocztą. Na razie o rządowe wsparcie można wnioskować tylko przez Internet.

Aplikacje przyjmuje m.in. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie. W ubiegłym okresie rozliczeniowym takich elektronicznych wniosków wpłynęło MOPR ponad 5200. Mówi Monika Zaborek-Turewicz, dyrektor Departamentu Spraw Obywatelskich chełmskiego ratusza:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kto złoży wniosek do kwietnia ma zapewnioną ciągłość wypłaty świadczenia. Przypominamy, że 500 Plus przysługuje na wszystkie dzieci do 18 roku życia.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe