Chełm: MPRD kontra ubytki - dziury znikają z ulic

  • 05.03.2021, 10:31
  • oprac. MP
Chełm: MPRD kontra ubytki - dziury znikają z ulic
Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych walczą z ubytkami na chełmskich drogach. Część dziur została załatanych już wczoraj, kolejne są i będą łatane dzisiaj.

Mówi Piotr Urbanek, prezes MPRD:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednocześnie, podczas prac na ulicy Hrubieszowskiej i alei 3 Maja zostaną ustawione znaki informujące o robotach. Władze MPRD apelują, żeby się do nich stosować, aby nie utrudniać łatania dróg, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz służbom.

Prezes MPRD podkreśla, że obecnie wykonywane prace to roboty doraźne:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak mówi Piotr Urbanek, praktycznie w całej Polsce uruchamiane są wytwórnie mas bitumicznych. Żeby zachować certyfikat na produkowane wyroby, każda z nich musi przejść przegląd. Bez niego produkcja mas bitumicznych jest niemożliwa, ponieważ nie ma gwarancji na jej jakość, nawet przy stosowaniu się do receptur. Chełmska wytwórnia jest jednak na czele tych zakładach, które przechodzą kontrole.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Władze MPRD podkreśla, że konieczne jest takie zaplanowane remontów dróg, aby za trzy lata kierowcy mogli poruszać się po Chełmie komfortowo i z pewnością, że nagle nie pojawią się nowe ubytki, powodowane chociażby warunkami pogodowymi.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe