Chełm: Remont Rejowieckiej zablokował ruch - korki nawet na drogach objazdowych [VIDEO]

  • 05.03.2021, 08:33 (aktualizacja 05.03.2021, 09:14)
  • oprac. MP
Chełm: Remont Rejowieckiej zablokował ruch - korki nawet na drogach objazdowych…
Od wczoraj na krajowej 12-stce wykonawca wprowadził tymczasową zmianę organizacji ruchu, która znacząco wpływa na komunikację w rejonie skrzyżowania Rejowiecka - Szpitalna.

Mówi Dominik Gil z chełmskiego ratusza:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Okazuje się, że w dzisiejszym, porannym szczycie były poważne trudności z płynnością ruchu na objazdach:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wykonawca przewiduje, iż przy sprzyjających warunkach pogodowych i bez nieprzewidzianych dodatkowych okoliczności przebudowa północnej strony skrzyżowania ulic Rejowiecka-Szpitalna potrwa 3 do 4 tygodni. Później drogowcy przeniosą się na południową stronę. Apelujemy do kierowców o wzajemne zrozumienie, zachowanie szczególnej ostrożności, zdjęcie nogi z gazu i zwracanie uwagi na oznakowanie w tym rejonie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni
Antoni 09.03.2021, 09:52
Ktoś się uparł na tą południową obwodnicę .Wystarczy wschodnia od ul. Hrubieszowskiej po dawnym torowisku od składnicy a nad torami wiadukt i podłączenie do obwodnicy północnej. Taniej i cały ruch ciężarowy wyprowadzi się z Chełma na obrzeża.
Zen
Zen 05.03.2021, 08:52
To tylko obrazuje jak bardzo potrzebna jest północna obwodnica (tranzyt), oraz łącznik Zachód-Bazylany-Hrubieszowska z bezkolizyjnym przejazdem przez linię kolejową.
olo
olo 08.03.2021, 21:02
zanim powstanie obwodnica będzie potrzebny ponowny remont rejowieckiej
Parias
Parias 05.03.2021, 10:10
DOKŁADNIE!

Pozostałe