Chełm: Będą kolejne utrudnienia na ul. Rejowieckiej [AKTUALIZACJA]

  • 26.02.2021, 11:18 (aktualizacja 04.03.2021, 10:59)
  • oprac. MP
Chełm: Będą kolejne utrudnienia na ul. Rejowieckiej [AKTUALIZACJA]
Ta informacja zainteresuje przede wszystkim zmotoryzowanych mieszkańców Chełma. Od 4 marca możecie się spodziewać kolejnych utrudnień na remontowanej Rejowieckiej. Zamknięcie nastąpi o godz. 14:00.

Drogowcy przeniosą się na północną stronę drogi w rejon skrzyżowania z ul. Szpitalną. Ten fragment będzie nieprzejezdny. Ruch będzie odbywał się południową stroną ulicy po jednym pasie w obu kierunkach. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu zostanie wprowadzona w stan awaryjny. Szczegóły wyjaśnia Dominik Gil z chełmskiego magistratu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wykonawca przewiduje, iż przy sprzyjających warunkach pogodowych i bez nieprzewidzianych dodatkowych okoliczności przebudowa północnej strony skrzyżowania ulic Rejowiecka-Szpitalna potrwa 3-4 tygodnie. Później drogowcy przeniosą się na południową stronę, gdzie szacowany czas trwania robót jest podobny.

Remont krajowej 12-stki w granicach miasta idzie sprawnie - kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zmiany nastąpią także na trasach pojazdów CLA. będą kursowały objazdem poprzez ul. Judyma i Wygon. Przystanki Ceramiczna/Szpitalna, Szpitalna/Szpital i Szpitalna /Rejowiecka zostaną wyłączone z ruchu. Przystanki zastępcze będą ustawione przy ul. Judyma na wysokości przejścia żużlowego z tej ulicy za myjnią samochodową przy ul. Szpitalnej. Najbliższe rozkładowe przystanki dla linii nr 2 i 9 to Ceramiczna/Wygon, a dla linii nr 3, 8, 10 to Szpital Pętla. Szczegółowy wykaz zmian znajdziecie na stronie internetowej przewoźnika.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe